wz





















Rádio




















Los a výsledky


Los turnaje TEIKO CUP 2011


Skupina A, D - Hřiště 2 ( 8:00 – 13:00 )

Skupina A
1. Jerevan Slavičín
2. Bimbáni Horní Moštěnice
3. LA Cucaraca Trenčín (SK)
4. F1 Sport Bar
5. Players Orlová

Skupina D
1. Hari team
2. MPR Žilina (SK)
3. Planí Topiči
4. Južanské Betony (SK)
5. FC Kácov

1-2 (A) 8:00 - 8:22 Jerevan Slavičín – Bimbáni Horní Moštěnice
3-4 (A) 8:22 - 8:44 La Cucaraca Trenčín – F1 Sport Bar
1-2 (D) 8:44 - 9:06 Hari team - MPR Žilina
3-4 (D) 9:06 - 9:28 Planí Topiči - Južanské Betony
5-1 (D) 9:28 - 9:50 Kácov- Hari team
5-1 (A) 9:50 - 10:12 Players Orlová – Jerevan Slavičín
2-3 (A) 10:12 - 10:34 Bimbáni Horní Moštěnice - La Cucaraca Trenčín
4-5 (A) 10:34 - 10:56 F1 Sport Bar – Players Orlová
1-3 (A) 10:56 - 11:18 Jerevan Slavičín - La Cucaraca Trenčín
2-4 (A) 11:18 - 11:40 Bimbáni Horní Moštěnice -F1 Sport Bar
5-3 (A) 11:40 - 12:02 Players Orlová - La Cucaraca Trenčín
1-4 (A) 12:02 - 12:24 Jerevan Slavičín – F1 Sport Bar
5-2 (A) 12:24 - 12:46 Players Orlová - Bimbáni Horní Moštěnice

Skupina B, D – Hřiště 3 ( 8:00 – 13:00 )

Skupina B
1. Securitry Group Košice (SK)
2. Literpool Frenštát
3. Caffe Platan Nitra (SK)
4. Dolní boys
5. FC Přepeře

Skupina D
1. Hari team
2. MPR Žilina(SK)
3. Planí Topiči
4. Južanské Betony (SK)
5. FC Kácov

1-2 (B) 8:00 - 8:22 Security Group Košice- Literpool Frenštát
3-4 (B) 8:22 - 8:44 Caffe Platan Nitra -Dolní Boys
5-1 (B) 8:44 - 9:06 FC Přepeře - Security Group Košice
2-3 (B) 9:06 - 9:28 Literpool Frenštát - Caffe Platan Nitra
4-5 (B) 9:28 - 9:50 Dolní Boys – FC Přepeře
1-3 (B) 9:50 - 10:12 Security Group Košice - Caffe Platan Nitra
2-3 (D) 10:12 - 10:34 MPR Žilina – Planí Topiči
4-5 (D) 10:34 - 10:56 Južanské Betony – FC Kácov
1-3 (D) 10:56 - 11:18 Hari team – Planí Topiči
2-4 (B) 11:18 - 11:40 Literpool Frenštát - Dolní Boys
5-3 (B) 11:40 - 12:02 FC Přepeře - Caffe Platan Nitra
1-4 (B) 12:02 - 12:24 Security Group Košice – Dolní Boys
5-2 (B) 12:24 - 12:46 FC Přepeře - Literpool Frenštát

Skupina C, D – Hřiště 4 ( 8:00 – 13:00 )

Skupina C
1. Borovička team
2. Ave bar bar
3. Pobřeží lihoviny
4. FC Žilinka (SK)
5. Dream team Hluk

Skupina D
1. Hari team
2. MPR Žilina ( SK )
3. Planí Topiči
4. Južanské Betony (SK)
5. FC Kácov

1-2 (C) 8:00 - 8:22 Borovička team - Ave bar bar
3-4 (C) 8:22 - 8:44 Pobřeží lihoviny - FC Žilinka
5-1 (C) 8:44 - 9:06 Dream team Hluk - Borovička team
2-3 (C) 9:06 - 9:28 Ave bar bar - Pobřeží lihoviny
4-5 (C) 9:28 - 9:50 FC Žilinka - Dream team Hluk
1-3 (C) 9:50 - 10:12 Borovička team - Pobřeží lihoviny
2-4 (C) 10:12 - 10:34 Ave bar bar - FC Žilinka
5-3 (C) 10:34 - 10:56 Dream team Hluk - Pobřeží lihoviny
1-4 (C) 10:56 - 11:18 Borovička team - FC Žilinka
2-5 (C) 11:18 - 11:40 Ave bar bar - Dream team Hluk
2-4 (D) 11:40 - 12:02 MPR Žilina - Južanské Betony
5-3 (D) 12:02 - 12:24 FC Kácov - Planí Topiči
1-4 (D) 12:24 - 12:46 Hari team -Južanské Betony
5-2 (D) 12:46 - 13:08 FC Kácov - MPR ŽIlina

Skupina E, H – Hřiště 2 ( 13:30 – 19:00 )

Skupina E
1. Frisco Karviná
2. KSF DOXX Žilina (SK)
3. BB Bar Karviná
4. Anonymní alkoholici Levice (SK )
5. JS Bellerofontes Zlín

Skupina H
1. SK Griffins 98 PV
2. Dragon Trenčín ( SK )
3. FC Derfav 4. Olympic Karviná
5. Karl von Banhof

1-2 (E) 13:30 - 13:52 Frisco Karviná - KSF DOXX Žilina
3-4 (E) 13:52 - 14:14 BB Bar Karviná - Anonymní alkoholici Levice
1-2 (H) 14:14 - 14:36 SK Griffins 98 PV - Dragon Trenčín
3-4 (H) 14:36 - 14:58 FC Derfla - Olympic Karviná
5-1 (H) 14:58 - 15:20 Karl von Banhof - SK Griffins 98 PV
5-1 (E) 15:20 - 15:42 JS Bellerofontes Zlín - Frisco Karviná
2-3 (E) 15:42 - 16:04 SK Griffins 98 PV - BB Bar Karviná
4-5 (E) 16:04 -16:26 Anonymní alkoholici Levice - JS Bellerofontes
1-3 (E) 16:26 - 16:48 Frisco Karviná - BB Bar Karviná
2-4 (E) 16:48 - 17:10 KSF DOXX Žilina - Anonymní alkoholici Levice
5-3 (E) 17:10 - 17:32 JS Bellerofontes Zlín - BB Bar Karviná
1-4 (E) 17:32 - 17:54 Frisco Karviná - Anonymní alkoholici Levicev 5-2 (E) 17:54 - 18:16 JS Bellerofontes Zlín - KSF DOXX Žilina

Skupina F, H – Hřiště 3 ( 13:30 – 19:00 )

Skupina F
1. Marsa Karviná – Ráj
2. Hard Youngs Boys Trenčín ( SK )
3. FT Razors Praha
4. Kapacity Skoronice
5. Slavoj Pijani Karviná

Skupina H
1. SK Griffins 98 PV
2. Dragon Trenčín ( SK )
3. FC Derfa
4. Olympic Karviná
5. Karl von Banhof

1-2 (F) 13:30 - 13:52 Marsa Karviná R. - Hard Youngs Boys Trenčín
3-4 (F) 13:52 - 14:14 FT Razors Praha - Kapacity Skoronice
5-1 (F) 14:14 - 14:36 Slavoj Pijani Karviná - Marsa Karviná Ráj
2-3 (F) 14:36 - 14:58 Hard Youngs Boys Trenčín -FT Razors Praha
4-5 (F) 14:58 - 15:20 Kapacity Skoronice - Slavoj Pijani Karviná
1-3 (F) 15:20 - 15:42 Marsa Karviná Ráj -FT Razors Praha
2-3 (H) 15:42 - 16:04 Dragon Trenčín - FC Derfla
4-5 (H) 16:04 -16:26 Olympic Karviná - Karl von Banhof
1-3 (H) 16:26 - 16:48 SK Griffins 98 PV - FC Derfla
2-4 (F) 16:48 - 17:10 Hard Youngs Boys Trenčín -Kapacity Skoronice
5-3 (F) 17:10 - 17:32 Slavoj Pijani Karviná - FT Razors Praha
1-4 (F) 17:32 - 17:54 Marsa Karviná Ráj - Kapacity Skoronice
5-2 (F) 17:54 - 18:16 Slavoj Pijani Karviná - Hard Youngs B. Trenčín

Skupina G, H – Hřiště 4 ( 13:30 – 19:00 )

Skupina G
1. Devils Duck Hevlín
2. Spojovací
3. Lowriders Karviná
4. DOXXBET Žilina ( SK )
5. MFL Vrbové ( SK )

Skupina H
1. SK Griffins 98 PV
2. Dragon Trenčín ( SK )
3. FC Derfa
4. Olympic Karviná
5. Karl von Banhof

1-2 (G) 13:30 - 13:52 Devils Duck Hevlín - Spojovací
3-4 (G) 13:52 - 14:14 Lowriders Karviná - Doxxbet Žilina
5-1 (G) 14:14 - 14:36 MFL Vrbové - Devils Duck Hevlín
2-3 (G) 14:36 - 14:58 Spojovací - Lowriders Karviná
4-5 (G) 14:58 - 15:20 Doxxbet Žilina - MFL Vrbové
1-3 (G) 15:20 - 15:42 Devils Duck Hevlín - Lowriders Karviná
2-4 (G) 15:42 - 16:04 Spojovací - Doxxbet Žilina
5-3 (G) 16:04 -16:26 MFL Vrbové - Lowriders Karviná
1-4 (G) 16:26 - 16:48 Devils Duck Hevlín - Doxxbet Žilina
2-5 (G) 16:48 - 17:10 Spojovací - MFL Vrbové
2-4 (H) 17:10 - 17:32 Dragon Trenčín –Olympic Karviná
5-3 (H) 17:32 - 17:54 Karl von Banhof - FC Derfla
1-4 (H) 17:54 - 18:16 SK Griffins 98 PV -Olympic Karviná
5-2 (H) 18:16 - 18:38 Karl von Banhof - Dragon Trenčín

Staří páni Teiko Cup 2011

Odpolední skupina – hřiště 1 ( 13:00 – 19:30 )
1. FK Holešovské holky ( ženy )
2. Old Radegast team
3. Jagermajstři Nivnice
4. Old Boys Real Košice ( SK )
5. SVP Tsunami Příbor
6. Hard Trenčín (SK)
7. Old Security Group Košice ( SK )

1-2 13:00 -13:15 FK Holešovské holky - Old Radegast team
3-4 13:15 -13:30 Jagermajstři Nivnice- Old Boys Real Košice
5-6 13:30 -13:45 SVP Tsunami Příbor - Hard Trenčín
1-7 13:45 -14:00 FK Holešovské holky - Old Security Group Košice
2-4 14:00 -14:15 Old Radegast team - Old Boys Real Košice
5-7 14:15 -14:30 SVP Tsunami Příbor - Old Security Group Košice
6-3 14:30 -14:45 Hard Trenčín – Jagermajstři Nivnice
2-5 14:45 -15:00 Old Radegast team - SVP Tsunami Příbor
4-7 15:00 -15:15 Old Boys Real Košice- Old Security Group Košice
1-6 15:15 -15:30 FK Holešovské holky – Hard Trenčín
2-3 15:30 -15:45 Old Radegast team - Jagermajstři Nivnice
5-4 15:45 -16:00 SVP Tsunami Příbor - Old Boys Real Košice
1-3 16:00 -16:15 FK Holešovské holky - Jagermajstři Nivnice
7-2 16:15 -16:30 Old Security Group Košice - Old Radegast team
4-6 16:30 -16:45 Old Boys Real Košice - Hard Trenčín
1-4 16:45 -17:00 FK Holešovské holky - Old Boys Real Košice
2-6 17:00 -17:15 Old Radegast team - Hard Trenčín
3-5 17:15 -17:30 Jagermajstři Nivnice - SVP Tsunami Příbor
7-6 17:30 -17:45 Old Security Group Košice - Hard Trenčín
5-1 17:45- 18:00 SVP Tsunami Příbor - FK Holešovské holky
7-3 18:00 -18:15 Old Security Group Košice - Jagermajstři Nivnice

Při rovnosti bodů 2 mužstev rozhoduje :
1. vzájemný zápas
2. celkové skóre
3. více vstřelených gólů
4. los
Postupový klíč při rovnosti bodů 3 mužstev: minitabulka + kritéria z předchozího bodů.

Mladší přípravky Teiko Cup 20111 (2002 a mladší)

Skupina A - Hřiště 1 (8:00 – 13:00)

1. Kunovice
2. Dolní Němčí
3. Hluk
4. Ostrožská Lhota
5. Vlčnov
6. Ostrožská Nová Ves

1-2 8:00 - 8:20 Kunovice - Dolní Němčí
3-4 8:20 - 8:40 Hluk - Ostrožská Lhota
5-6 8:40 - 9:00 Vlčnov - Ostrožská Nová Ves
1-3 9:00 - 9:20 Kunovice - Hluk
2-4 9:20 - 9:40 Dolní Němčí – Ostrožská Lhota
5-1 9:40 - 10:00 Vlčnov - Kunovice
6-3 10:00 - 10:20 Ostrožská Nová Ves -Hluk
2-5 10:20 - 10:40 Dolní Němčí - Vlčnov
4-1 10:40 - 11:00 Ostrožská Lhota - Kunovice
2-6 11:00 - 11:20 Dolní Němčí - Ostrožská Nová Ves
5-4 11:20 - 11:40 Vlčnov - Ostrožská Lhota
2-3 11:40 - 12:00 Dolní Němčí - Hluk
1-6 12:00 - 12:20 Kunovice - Ostrožská Nová Ves
3-5 12:20 - 12:40 Hluk - Vlčnov
4-6 12:40 - 13:00 Ostrožská Lhota - Ostrožská Nová Ves

Při rovnosti bodů 2 mužstev rozhoduje :
1. vzájemný zápas
2. celkové skóre
3. více vstřelených gólů
4. los
Postupový klíč při rovnosti bodů 3 mužstev: minitabulka + kritéria z předchozího bodů.